Opinie i najważniejsze informacje o MiniPożyczka

Opinie i najważniejsze informacje o MiniPożyczka

Minipożyczka to jedna z istniejących w naszym kraju instytucji pożyczkowych. W niniejszym artykule opisujemy Państwu szereg najistotniejszych informacji na jej temat oraz przedstawiamy, jakie opinie o Minipożyczka są wśród swoich klientów. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Minipożyczka – najważniejsze informacje

Firma Minipożyczka specjalizuje się przede wszystkim w udzielaniu tak zwanych chwilówek. Jest to kolejna marka, która należy do koncernu finansowego pod nazwą Primus Finance. Firma posiada w swojej ofercie kilka interesujących pozycji, takich jak na przykład darmowe pożyczki – dzięki nim chce przyciągać do siebie jak najszersze grono klientów. Poniżej opisujemy szczegółowo jej ofertę.

Z usług Minipożyczka można korzystać w 100% online, czyli za pośrednictwem internetu. Strona internetowa pożyczkodawcy jest bardzo przejrzysta i czytelna – dzięki temu każda osoba zainteresowana chwilówką w Minipożyczka może złożyć wniosek bez jakichkolwiek problemów czy komplikacji. Na stronie są w dokładny sposób zaprezentowane informacje odnośnie oferty, partnerach firmy oraz o godzinach pracy konsultantów. Jeśli korzystamy z usług Minipożyczka, to z pewnością nie będzie to czasochłonne.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę w Minipożyczka?

Opinie o Minipożyczka mówią same za siebie. Firma posiada szerokie grono zadowolonych klientów z jednego, podstawowego powodu. Chodzi o to, że nie posiada mocno wygórowanych wymagań co do potencjalnych klientów. Każda osoba, która chce wziąć pożyczkę w Minipożyczka, musi spełnić poniżej wymienione warunki:

  • wiek w granicach 18-75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz polskiego dowodu osobistego,
  • stały adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadanie rachunku bankowego w polskim banku – nie może to być jednak rachunek w kasie oszczędnościowej w rodzaju SKOK,
  • brak jakichkolwiek zaległości wynikających z nieterminowej spłaty rat pożyczek, kredytów i innych zobowiązań finansowych względem Minipożyczka oraz innych firm pożyczkowych.

Jakie bazy danych weryfikuje Minipożyczka?

Czy Minipożyczka sprawdza swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników? Tak. Firma działa podobnie jak znakomita większość funkcjonujących w Polsce pożyczkodawców. Przed udzieleniem pożyczki Minipożyczka sprawdza następujące bazy danych:

  • BIG – Biura Informacji Gospodarczej. W ich skład wchodzą następujące podmioty: Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, Krajowy Rejestr Długów, ERIF, BIG Info Monitor,
  • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
  • PWIP – Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Konsultanci Minipożyczka przypominają, że firmie przysługuje prawo do odmówienia udzielenia pożyczki klientowi, jeśli znajduje się w jednej z wyżej wymienionych baz dłużników.

4/5 - (1 vote)