Super Grosz – informacje na temat warunków udzielania pożyczek

Super Grosz – informacje na temat warunków udzielania pożyczek

20 września 2019 0 By Aleksander Czarnecki

Branża pożyczkowa w naszym kraju rozwija się w bardzo szybkim tempie. Każdego roku powstają nowe pożyczki, które pragną przyciągnąć do siebie jak największą liczbę pożyczkobiorców. Coraz większa liczba firm skutkuje także wzrastającą konkurencją między wszystkimi istniejącymi podmiotami. Jest to idealna sytuacja dla wszystkich konsumentów, którzy poszukują pożyczek oferowanych na jak najlepszych warunkach. Jedną ze stosunkowo nowych firm pożyczkowych jest Super Grosz.

Jest to firma o stuprocentowym polskim kapitale, która działa począwszy od 2015 roku. Firma inwestuje w rozmaite przekazy reklamowe, które mają na celu przyciągnięcie uwagi jak największej liczby klientów. W tym celu proponuje na przykład darmową pożyczkę dla nowych klientów na maksymalną kwotę 10 tysięcy złotych – jest ona jednak darmowa tylko wtedy, gdy spłacimy ją w ciągu maksymalnie 30 dni. Czy oferta firmy pożyczkowej Super Grosz jest godna zainteresowania? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym artykule. Przedstawiamy też, jakie Super Grosz opinie ma wśród swoich klientów. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Super Grosz – najważniejsze informacje na temat pożyczkodawcy

Super Grosz to firma pożyczkowa, która na polskim rynku funkcjonuje od niedawna, bo od 2015 roku. Od tego czasu udało się jej już zdobyć dość duże grono klientów. Na potrzeby tego artykułu w sposób dokładny sprawdziliśmy jej stronę internetową. Oferta firmy pożyczkowej Super Grosz jest bardzo zróżnicowana. Klienci mogą pożyczać pieniądze z bardzo dużego przedziału kwotowego. Ciekawe są też przysługujące im warunki.

Ciekawym elementem oferty firmy pożyczkowej Super Grosz jest darmowa pożyczka. Jest to pożyczka w 100% darmowa, która jest skierowana wyłącznie do nowych klientów. Będzie ona jednak w pełni bezpłatna tylko wtedy, gdy oddamy ją w ciągu 30 dni oraz spełnimy inne warunki zapisane w umowie.

Warunki otrzymania pożyczki w Super Grosz

Aby otrzymać pożyczkę w Super Grosz, należy spełnić kilka warunków. Podstawowym warunkiem jest wiek minimalny 21 lat. Nie ma jednak górnej granicy wieku, dzięki czemu z oferty firmy pożyczkowej Super Grosz mogą korzystać osoby starsze. Do uzyskania pożyczki w Super Grosz niezbędne jest również posiadanie polskiego obywatelstwa oraz dowodu osobistego, stałego adresu zamieszkania lub zameldowania w RP oraz posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Jakie są opinie o Super Groszu?

Super Grosz ma dobre opinie w szczególności wśród nowych klientów, którzy chwalą sobie pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Na uwagę zwraca także szybki proces wydawania decyzji pożyczkowych.

Jak informuje ekspert porównywarki finansowej Czerwona Skarbonka, Stanisław Wolniewicz Duda: „Super Grosz wyróżnia się przede wszystkim ciekawą ofertą pożyczek ratalnych, które można rozłożyć w czasie. Na uwagę zasługuje też to, że w tej firmie klienci mogą wybrać między różnymi rodzajami weryfikacji tożsamości. To pozytywnie wpływa na opinie o pożyczce w Super Grosz.”

5/5 - (2 votes)