Solcredit – oferta firmy pożyczkowej

Solcredit – oferta firmy pożyczkowej

30 sierpnia 2019 0 By Aleksander Czarnecki

Rynek pożyczkowy w Polsce rozkwita. Co i rusz powstają nowe firmy, które udzielają pożyczkobiorcom pożyczek na coraz lepszych warunkach. Jest to doskonały okres dla wszystkich osób, które chciałyby pożyczyć pieniądze. W niniejszym artykule w sposób dokładny opisujemy firmę Solcredit. Jest to firma, która zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu pożyczek online. Na prośbę klienta przedstawia on najlepszą ofertę na podstawie przeprowadzonej analizy współpracujących z nią rozmaitych firm pożyczkowych. Czy warto korzystać z usług firmy Solcredit? Na to oraz wiele innych pytań odpowiadamy w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Solcredit – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej

Solcredit to firma, która pochodzi z Estonii. Założona ona została tam w 2011 roku. Od razu stała się jednym z najważniejszych graczy na niezwykle konkurencyjnym rynku usług fintech. Rynek ten bardzo mocno działa w państwach bałtyckich. Firmy tego typu bardzo chętnie inwestują w polski rynek finansowy. Solcredit bardzo szybko i prężnie rozrasta się również w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii oraz w Brazylii i Peru.

Warto wiedzieć, iż Solcredit nie jest klasyczną firmą pożyczkową. Nie zajmuje się ona udzielaniem pożyczek, a jedynie świadczy swoim klientom pomoc finansową. Jest to pośrednik finansowy reprezentujący ogromną ilość firm pożyczkowych. Podstawowym zadaniem Solcredit jest wyręczenie klientów w znalezieniu najkorzystniejszej oferty pożyczkowej. Firma przedstawia swoim klientom składającym wnioski pożyczkowe oferty, które w pełni będą odpowiadały ich potrzebom i oczekiwaniom.

Solcredit – strona internetowa

Witryna internetowa pożyczkodawcy Solcredit została przygotowana w bardzo przemyślany sposób. Jej dużym atutem jest fakt, iż jest ona bardzo przejrzysta. Na plus tej firmy działa również fakt, iż na stronie głównej znajduje się bardzo czytelna informacja, iż jest to firma zajmująca się wyłącznie pośrednictwem w udzielaniu pożyczek, i że nie jest pożyczkodawcą. Na witrynie można znaleźć całą masę bardzo zwięźle i czytelnie zamieszczonych informacji, dzięki którym szybko można pozyskać wiedzę odnośnie najistotniejszych cech charakterystycznych tej firmy świadczącej usługi pośrednictwa w udzielaniu pożyczek.

Solcredit chwali się, iż posiada bardzo duże doświadczenie oraz silną pozycję na tym rynku. Mowa tutaj na przykład o niezwykle wysokim wskaźniku akceptacji wniosków pożyczkowych, który wynosi 96%. Firma od początku swojego istnienia zatwierdziła już prawie milion pożyczek. Ponadto, Solcredit zapewnia, iż 99,10% jej klientów jest zadowolonych ze świadczonych przez nią usług finansowych. To pokazuje, iż Solcredit opinie wśród klientów ma naprawdę dobre.

Solcredit – warunki

Mimo tego, iż Solcredit jest pośrednikiem finansowym, to określa ona bardzo dokładne zasady dotyczące zasad udzielania pożyczek. Na uzyskanie pożyczki mogąl iczyć osoby, które mają wiek od 18 do 80 lat, posiadają polskie obywatelstwo oraz stały dochód. Więcej informacji na temat wymogów stawianych osobom ubiegającym się o pożyczkę od Solcredit można znaleźć na https://www.czerwona-skarbonka.pl/solcredit-opinie-klientow-i-recenzja/.

5/5 - (1 vote)