Profi credit opinie

Profi credit opinie

Profi Credit to marka należąca do firmy Profireal Group. Udziela ona pożyczek w Polsce, Czechach oraz na Słowacji. W Polsce posiada ona siedzibę w Bielsku-Białej. Jako jedna z niewielu firm tego typu może pochwalić się posiadaniem dużej ilości oddziałów, w których można zaciągać pożyczki. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tej firmy pożyczkowej. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Pożyczka w Profi Credit – jak ją dostać? Profi Credit opinie

Profi Credit należy do grona najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce. Na polskim rynku funkcjonuje już od 2004 roku – od tego czasu z jej usług zdążyło już skorzystać bardzo wielu klientów. Profi Credit opinie posiada bardzo pozytywne, ponieważ cechą charakterystyczną tego pożyczkodawcy jest indywidualne podejście do każdego z klientów. Jak to się dzieje? Wszystko dlatego, że Profi Credit posiada agentów-pośredników.

Aby móc otrzymać pożyczkę na raty w Profi Credit, najpierw należy złożyć wniosek na stronie internetowej tego pożyczkodawcy. Potem trzeba udać się do jednego z oddziałów firmy (jest ich ponad 100 w całej Polsce). Można również zaprosić agenta do swojego mieszkania. Liczba agentów wynosi ponad 3000. Z reguły do wizyty agenta dochodzi dzień po złożeniu wniosku na stronie internetowej. Przedstawiciele Profi Credit chwalą się, że udzielili już ponad 200 milionów pożyczek oraz podpisali ponad 20 tysięcy umów. W Polsce udzielono z tego 72 tysiące pożyczek, które opiewały na łączną kwotę 686 milionów złotych.

Najwyższa kwota pożyczki w Profi Credit – ile można otrzymać?

Profi Credit to pożyczkodawca, który oferuje nam bardzo wysoką kwotę pożyczki – można otrzymać nawet 25 tysięcy złotych finansowania. Aby otrzymać tak dużą kwotę, należy jednak spełnić wiele wymagań. Jest to potrzebne, ponieważ firma musi potwierdzić naszą zdolność kredytową. Wśród wymagań jest zaświadczenie o dochodach oraz np. wyciąg z konta bankowego. Maksymalna kwota pożyczki może być udzielona wyłącznie osobom, które ukończyły już 30. rok życia.

5/5 - (1 vote)