Kredyt na dowolny cel

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

  • Oprocentowanie już od 7,9%
  • Łatwo osiągalny, bez zbędnych formalności
  • Nawet do 200 000 zł
  • Dostępny online
Zapytaj o kredyt Poleć produkt znajomemu
O produkcie

Kredyt gotówkowy już od 9,9% - dostępny przez Internet


Kredyt gotówkowy na dowolny cel uzyskasz bez wychodzenia z domu.

Wypełnij wniosek online

Niższe oprocentowanie

Weź uniwersalny kredyt na dowolny cel  i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

  • Zaciągnij kredyt gotówkowy w kwocie od 5 000 zł do 200 000 zł,
  • Wydaj środki z kredytu na: wakacje, podróże, wyposażenie, remont mieszkania, zakup samochodu, sprzęt komputerowy, sprzęt RTV/AGD, ogród lub rolnictwo,
  • Wypełnij formularz zgłoszenia do promocji (dostępny w Regulaminie promocji [PDF] ),
  • W ciągu 2 miesięcy przedstaw w Banku kopie rachunków o wartości minimum 50% kwoty kredytu netto i skorzystaj z 2% obniżki oprocentowania.

Pożycz tyle, ile potrzebujesz

W Meritum Banku to Ty decydujesz ile potrzebujesz i na co chcesz wydać swoje pieniądze. Kredyt od pół roku nawet do 10 lat! Akceptujemy różne źródła dochodu. Dzięki temu nasz kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla osób pracujących w innej formie niż etat.

Umów się w oddziale

Specjalna oferta dla Profesjonalistów

Jeśli pracujesz jako lekarz, stomatolog, weterynarz, architekt, farmaceuta, notariusz, radca prawny, adwokat, sędzia, prokurator, doradca podatkowy, biegły rewident, komornik, rzeczoznawca majątkowy, urbanista, tłumacz przysięgły, księgowy, inżynier budownictwa, pielęgniarka, położna lub fizjoterapeuta zawnioskuj o kredyt nawet do 200 000 zł i skorzystaj z oferty na promocyjnych warunkach.

Kredyt na oświadczenie dla pracowników sektora publicznego

Pracownicy sektora publicznego, tj. nauczyciele, policjanci, żołnierze, strażacy, strażnicy więzienni, strażnicy miejscy,  pracownicy administracji rządowej i samorządowej, służby cywilnej, prokuratorzy, sędziowie i kuratorzy sądowi mogą wnioskować w Meritum Banku o kredyt gotówkowy na oświadczenie w kwocie nawet do 200 000 zł.

Dowiedz się więcej na blogu o oszczędzaniu

Kredyty detaliczne są jednym z najpopularniejszych produktów bankowych. Tą tematyką na blogu zajmuje się Maciej Formela. Jeśli zastanawiasz się, jak szukać oszczędności przy zaciąganiu kredytów, koniecznie śledź wpisy Macieja Formeli na naszym blogu o oszczędzaniu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 21,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 24 558,35 zł, całkowita kwota do zapłaty: 42 122,05, oprocentowanie nominalne: 9,9%, całkowity koszt kredytu: 17 563,70 (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 6 332,66 (20,50%), odsetki 10 491,04 zł, opłata operacyjna za obsługę kredytu: 740 zł), 74 równe, miesięczne raty w wysokości 569,42 zł - przykład reprezentatywny.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa – wg stanu na 01.07.2015 r.


Kalkulator

Jakiej kwoty potrzebujesz?

1 000 zł
200 000 zł

W ilu ratach chcesz dokonać spłaty?

6 miesięcy
120 miesięcy

Twoja rata miesięczna od

3423,00

Niniejsza symulacja nie stanowi kompletu informacji i nie może być traktowana jako oferta handlowa w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.Dokumenty do pobrania
Jak uzyskać?

Przez Internet

W oddziale

Przez pośrednika

  • Odwiedź jedną z firm pośredniczących, współpracujących z Meritum Bankiem

Gdzie można złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny można złożyć w Oddziałach Banku oraz w firmach pośredniczących, współpracujących z Bankiem. Wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel można złożyć w Oddziałach Banku oraz w firmach pośredniczących, współpracujących z Bankiem, przez stronę internetową Banku oraz w systemie bankowości elektronicznej. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią Banku.

Jakie dokumenty są wymagane przy wnioskowaniu o kredyt na zasadach uproszczonych?

Przy ubieganiu się o kredyt wymagane jest okazanie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość: dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu ze zdjęciem. Ponadto należy przedstawić oświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów. Jeśli Klient nie posiada drugiego dokumentu tożsamości, wówczas Bank wymaga podpisania oświadczenia o braku dodatkowego dokumentu.

Jakie dokumenty są wymagane przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy na zaświadczenie?

Przy ubieganiu się o kredyt wymagane jest okazanie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość: dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu ze zdjęciem. Ponadto należy przedstawić dokument potwierdzający zatrudnienie oraz wysokość otrzymywanego dochodu. Jeśli Klient nie posiada drugiego dokumentu tożsamości, wówczas Bank wymaga podpisania oświadczenia o braku dodatkowego dokumentu.

Kto może wnioskować o kredyt?

Kredyt może być udzielony tylko obywatelom RP będącym osobami fizycznymi, legitymującymi się ważnym dowodem osobistym, posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającym stałe zameldowanie na terenie Polski, którzy w dniu ubiegania się o kredyt mają ukończone 18 lat i posiadają stałe źródło dochodu akceptowane przez Bank, które są w stanie udokumentować.