Konto z Gwarancją

Przez 5 lat gwarantowane 0zł za:

 • prowadzenie konta
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • wydanie i obsługę karty debetowej
 • krajowe przelewy internetowe, w tym przelewy natychmiastowe
O produkcie

Przez 5 lat gwarantowane 0zł za:

 • wydanie i użytkowanie karty do konta,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • krajowe przelewy internetowe,
 • krajowe przelewy natychmiastowe.

Za korzystanie z Konta z Gwarancją nie poniesiesz również żadnych innych opłat:

 • do końca listopada 2015 roku – brak opłat bez spełniania jakichkolwiek warunków,
 • od 1 grudnia 2015 roku – brak opłat**, jeśli w danym miesiącu na Twoje konto wpłynie jednorazowo kwota min. 2500 zł lub wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 700 zł.

Atrakcyjne oprocentowanie rachunków oszczędnościowych

Zyskujesz więcej dzięki bardzo atrakcyjnemu oprocentowaniu zmiennemu. Konto Oszczędnościowe i Konto Celowe dają Ci 1,5% w skali roku już od pierwszej złotówki. Oprocentowanie Konta z Gwarancją jest zmienne i wynosi 0%.

Promocyjne oprocentowanie Lokaty Start

Korzystasz z możliwości założenia Lokaty Start na 4% w skali roku na 2 miesiące dostępnej dla nowych Klientów. Lokatę możesz założyć za pośrednictwem bankowości internetowej, dzięki której masz ułatwiony dostęp do produktów oszczędnościowych.

Konto dostępne zawsze i wszędzie

Masz dostęp do rachunku 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. wygodnie dokonujesz różnego rodzaju transakcji (przelewy, zlecenia stałe). Dodatkowo możesz składać wnioski o kredyt gotówkowy i kartę kredytową w bankowości internetowej, bez konieczności podpisywania umów.
Zapoznaj się z szeregiem możliwości, jakie daje aplikacja Meritum Bank Mobilny, m.in.: otworzysz konto używając zdjęcia dowodu osobistego, możesz odnaleźć miejsca płatności na mapie, wykonywać przelewy ze zdjęcia i wiele innych.

Dowiedz się więcej o aplikacji

Pilnujesz swoich pieniędzy

Dzięki narzędziu Meritum Planer możesz analizować swoje wydatki i precyzyjnie planować swój budżet. Każdy posiadacz konta w Meritum Banku ma dostęp do Meritum Planera za pośrednictwem bankowości internetowej.

Zobacz więcej
*Gwarancja 5-letnia oznacza, że Bank przez minimum 5 lat (od otwarcia/zamiany rachunku) nie będzie naliczał żadnych opłat za prowadzenie rachunku, za wydanie i obsługę karty. Gwarancja dotyczy Klientów spełniających warunek podany w przypisie **.
**Gwarancja dotyczy Klientów otrzymujących na rachunek Konto z Gwarancją jednorazowy wpływ na kwotę min. 2 500 zł/mies. z innego banku lub z rachunku firmowego prowadzonego w Banku, lub na rachunku których zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na kwotę min. 700 zł/mies. W miesiącu, w którym żaden z powyższych warunków nie zostanie spełniony, Bank pobierze opłatę za prowadzenie rachunku w wysokości 12 zł oraz będzie mógł naliczać opłaty za obsługę zadłużenia na rachunku. Bank gwarantuje niezmienność wysokości opłat dla Klientów spełniających którykolwiek z powyższych warunków przez okres 5 lat od zawarcia/zamiany umowy rachunku.
Oprocentowanie Konta z Gwarancją, Prostego Konta Osobistego i MeritumKonta Zarabiającego: 0% w skali roku, zmienne. Opłaty zgodnie z „Taryfą opłat i prowizji dla Klienta indywidualnego w Meritum Banku” dostępną wraz z dokumentami zawierającymi pełną informację na temat kont na www.meritumbank.pl oraz w placówkach Banku. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


Jak otworzyć konto w 15 minut

W oddziale

 • Znajdź adres najbliższego oddziału Meritum Banku. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą niezbędne dokumenty.
 • Podpisz w Oddziale Umowę o prowadzenie konta osobistego.
 • Aktywuj dostęp do systemu bankowości elektronicznej i korzystaj z pełnej funkcjonalności konta.
Jak przenieść konto do Meritum Banku

Jeżeli posiadasz konto w innym banku możesz z łatwością przenieść je do Meritum Banku.
W jaki sposób?

Dla obecnych Klientów Meritum Banku

Dla nowych Klientów Meritum Banku

 • Odwiedź najbliższą Placówkę Meritum Banku w celu założenia konta oszczędnościowo-rozliczeniowego i przekaż Doradcy, że chcesz jednocześnie złożyć wniosek o przeniesienie rachunku i/lub usług płatniczych z innego Banku.
 • Poinformujemy Cię o przeniesieniu konta oraz wybranych usług płatniczych do Meritum Banku.

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem przenoszenia rachunków bankowych.